MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Přeskočit navigaci


CONTACT

MOUKA TISNOV, s.r.o.
Korab 133
666 01 Tisnov
Czech Republic

Phone: +420 549 415 783
Phone: +420 549 410 100 (switchboard)
Fax: +420 549 410 462
GSM: +420 722 815 714
(sales department)
E-mail: mouka@mouka.cz

Where we are

WE SUPPORT

Gallery Diana

VZOROVÁNÍ A VÝVOJ

Tisknout aktuální stránku

Každý rok rozšiřujeme náš sortiment o nové typy a nové vlastní vzory popruhů.
V případě, že jste v naší nabídce nenašli vhodný typ popruhu nebo máte zájem o vlastní vzor, jsme připraveni Vám jej vyrobit.

Pro Vaši představu jsme schopni vyrobit popruhy:

 Postup pro vzorování a finální výrobu nového popruhu je následující:

  1. Co nejpřesněji nám specifikujete požadovaný popruh - zejména jaké parametry jsou pro Vás nejdůležitější (např. pevnost, materiál, ...), účel použití, předpokládaný odběr po vzorování. U vzoru potřebujeme vědět jeho výšku, délku, mezeru mezi dvěma opakováními. Vemte, prosím, na vědomí, že minimální množství pro výrobu po vzorování je standardně 3.000 m (výjimečně po dohodě je možno vyrobit 1.000 m, ovšem za vyšší cenu).
  2. Váš požadavek posoudíme a sdělíme Vám, zda jsme schopni požadovaný popruh vyrobit, orientační cenu a zpracujeme náhled vzoru (zejména u složitějších vzorů).

  3.  V případě souhlasu nám pošlete závaznou objednávku na vzorování - minimální množství vzorku je cca. 50 m (můžeme vyrobit i větší množství), za samotné vzorování se účtuje jednorázový poplatek 1.500,- Kč a dále se účtuje vyvzorované množství popruhu. Vzorování trvá přibližně 4 týdny v závislosti na materiálu a vytížení výrobních kapacit. Se vzorkem dostanete tzv. technické parametry vzorku, což jsou předběžné údaje o technických parametrech. Po první reálné výrobě lze vystavit referenční štítek.
  4. Vzorek si otestujete a pokud je vše v pořádku, pošlete nám závaznou objednávku, kterou Vám potvrdíme do týdne.