MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Přeskočit navigaci


CONTACT

MOUKA TISNOV, s.r.o.
Korab 133
666 01 Tisnov
Czech Republic

Phone: +420 549 415 783
Phone: +420 549 410 100 (switchboard)
Fax: +420 549 410 462
GSM: +420 722 815 714
(sales department)
E-mail: mouka@mouka.cz

Where we are

WE SUPPORT

Gallery Diana

Nábytek

Tisknout aktuální stránku

Nábytek – do kategorie nábytku spadá široké využití popruhů, jak pro přenos vybavení domácností, tak pro jejich pohodlné a komfortní využívání. Příklady využití jsou následující.

 

Výplet židlí – pro výplet bývají použity levné polypropylenové popruhy v přírodních (béžových) barvách, šíře těchto popruhů se pohybuje kolem 40 – 60 mm.

Výplet saní – saně mohou být vypleteny dvěma různými typy popruhů. Levnější varianta je stejná jako pro výplet židlí, dražší pak nabízí větší komfort při sezení a pestrou barevnou škálu.

Rošty do postelí – Každá nová postel bývá v základu vybavena dřevěným roštem. Tento rošt se skládá z dřevěných latí a popruhů (popřípadě pevnějších lemovek) které fixují latě v potřebných vzdálenostech od sebe.

Manipulace s nábytkem – pro bezproblémovou manipulaci s nábytkem jsou určeny široké bavlněné popruhy. Šíře se pohybují v rozmezí 60 – 100 mm,aby při nošení nábytku nedocházelo k zařezávání popruhů do ramenou. Tomu také napomáhá bavlna, která je velmi příjemná na dotek, neřeže a je dostatečně pevná.

Ukotvení oken – při usazování okenních rámů či dřevěných panelů je nezbytné bezproblémové uchycení k ramenu jeřábu. Touto spojnicí mezi rámem a ramenem stroje bývají právě popruhy.

Bazénová technika – v posledních letech se velmi rozmohl trend venkovních zapuštěných bazénů, které nabízí příjemné osvěžení v letních dnech. Popruhy jsou zde použity jak pro uchycení solárních panelů na ohřev vody, tak pro shrnování plachty, která slouží jako krytí bazénu.

Žebříky – při výrobě moderních hliníkových žebříků je využíváno úzkých popruhů, jako vymezovače vzdálenosti dvou ramen.

Upínání monitorů – popruhy jsou zde využity jako jištění proti pádu, pokud je monitor umístěn ve výškách. Většinou bývá popruh kombinován s plastovou sponou, která zajistí jeho dostatečné sevření.