MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Přeskočit navigaci


CONTACT

MOUKA TISNOV, s.r.o.
Korab 133
666 01 Tisnov
Czech Republic

Phone: +420 549 415 783
Phone: +420 549 410 100 (switchboard)
Fax: +420 549 410 462
GSM: +420 722 815 714
(sales department)
E-mail: mouka@mouka.cz

Where we are

WE SUPPORT

Gallery Diana

Auto-moto

Tisknout aktuální stránku

Auto – moto je kategorie, ve které najde využití popruhů široké uplatnění jak při každodenní jízdě automobilem, tak při občasné vyjížďce na motocyklu.

 

Bezpečnostní pásy jsou nepostradatelnou součástí výbavy každého auta. Denně zachraňují lidské životy, kvůli tomu musí být popruhy určené k tomuto účelu vyrobeny z kvalitního polyesterového materiálu, který je velmi pevný a má minimální tažnost.

Helmy – pevnostní popruhy jsou využity v přilbě jako zábrana proti jejímu sklouznutí či spadnutí z hlavy. I zde jsou na dané popruhy kladeny vysoké nároky.

Střešní nosiče – jedná se o využití úzkých, přibližně 20 – 25 mm širokých popruhů, které slouží pro uchycení přepravovaného kola na střeše auta. Jsou nakráceny na požadovanou délku a doplněny sponou pro možnost upnutí.

Vozíky a přívěsy slouží především pro přepravu lehkého materiálu či věcí. Účel popruhů je udržet zadní či přední bočnici ve vodorovné poloze v případě, že přepravujete materiál delší, než je samotný přívěs. Většinou bývají kombinovány s kovovými sponami pro nastavení potřebné délky.

Ochranné sítě jsou využity především při automobilových závodech jako náhrada skleněných oken. Ve větších provedeních však mají svůj význam při přepravě, např. papírového sběru na skládky, jako ochrana proti ztrátě části nákladu.

Mycí linky – i v systémech mycích linek pro automobily, kamiony a autobusy jsou využity textilní popruhy.