MOUKA TIŠNOV, s.r.o.

Přeskočit navigaci


CONTACT

MOUKA TISNOV, s.r.o.
Korab 133
666 01 Tisnov
Czech Republic

Phone: +420 549 415 783
Phone: +420 549 410 100 (switchboard)
Fax: +420 549 410 462
GSM: +420 722 815 714
(sales department)
E-mail: mouka@mouka.cz

Where we are

WE SUPPORT

Gallery Diana

Bezpečnost

Tisknout aktuální stránku

Bezpečnost - Pevnostní popruhy jsou používány k uchycení různých předmětů a osob a k jištění osob, jednak při práci všech složek záchranného systému, jednak při práci ve výškách.

 

Armáda – popruhy a lemovky jsou použity na šití různých částí armádních uniforem, batohů, tašek a dalšího armádního vybavení, jako jsou speciální vesty, uchycení zbraní, pouzdra na zbraně apod. Většinou se jedná o popruhy v barvách khaki, černá a pouštní béžová, v různých šířích a materiálech.

Hasiči – popruhy s omezenou hořlavostí najdeme na hasičském oblečení a vybavení, jsou používány do hasičských přileb.

Policie – oblečení a vybavení pro policisty je vysoce funkční. Na šití oblečení se používají různé popruhy a lemovky. Speciální tuhé popruhy jsou využity při výrobě pouzder na zbraně a policejních vest.

Záchranáři – popruhy jsou použity na mnoha záchranářských zařízeních. Jednak jsou součástí vybavení sanitek, také se jimi upínají pacienti na mobilním lůžku či sedadle při převozu. Při práci leteckých záchranářů jsou použity opět sedáky ušité z pevnostních popruhů.

Výškové práce - vysoce pevnostní popruhy jsou používány pro výrobu bezpečnostních sedáků, expreskové popruhy jsou také používány pro zavěšení při práci ve výškách.