zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Bezpečnost

Bezpečnost

Popruhy musí splňovat vysoké nároky, protože jsou používány v těch nejnáročnějších podmínkách a pomáhají zachraňovat lidské životy.

Armáda

Popruhy a lemovky jsou používány na výrobu opasků, neprůstřelných vest, pouzder a řemenů na zbraně, batohů, obalů, apod.. Popruhy se používají nejčastěji v barvě khaki, černé nebo béžové. Můžeme nabídnout i popruhy s vetkaným maskáčovým vzorem.

Hasiči

Na vybavení pro hasiče najdou uplatnění zejména popruhy s úpravou pro sníženou hořlavost nebo z nehořlavých materiálů.

Policie

Popruhy a lemovky převážně v černé barvě jsou používány na výrobu např. opasků, pouzder a řemenů na zbraně, ochranných vest, chráničů, batohů, brašen.

Záchranáři

Popruhy jsou nedílnou součástí vybavení pro záchranáře. Můžete je najít v sanitkách, také se jimi upínají pacienti na mobilním lůžku či sedadle při převozu. Letečtí záchranáři používají stejně jako další pracovníci ve výškách postroje, smyčky, helmy a další prostředky osobního zabezpečení, kde se uplatňují převážně pevnostní popruhy.

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info