zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Zdravotnictví

Zdravotnictví

Je nedílnou součástí všedního života a i zde mohou popruhy zachraňovat život či pomáhat při rehabilitaci.

Brašny a obaly

Mají důležitou roli při přenosu materiálu určeného k ošetření či záchraně osob. Popruhy jsou zde použity pro bezproblémové uchycení brašny a pro její zpevnění. Lemovky jsou určeny pro olemování ostrých okrajů.

Ortézy

Slouží pro rehabilitaci namožených nebo zraněných částí těla. Popruhy zde mají svůj význam pro upevnění ortézy a pro její stažení, aby plnila svou funkci. Také zde mohou být použity lemovky na olemování okrajů ortézy.

Záchranářská lehátka

Na přepravu osob při jejich záchraně se používají různé typy lehátek a nosítek. Popruhy fixují osoby pro jejich bezpečný a šetrný převoz.

Záchranářské postroje

Vysoce pevnostní popruhy jsou používány pro výrobu bezpečnostních postrojů, expreskové popruhy a tlumiče pádu jsou již běžnou součástí výbavy pro záchranářské práce ve výškách nebo nad volnou hloubkou.

Fixační pásy pro vozíky

Pohodlné a pevné popruhy se používají pro bezpečné upoutání osoby k invalidnímu vozíku. Pomáhají udržet především žádoucí stabilitu uživatele na vozíku a brání tak nečekaným změnám polohy osoby na vozíku nebo sklouznutí ze sedačky vozíku.

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info