zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Chovatelství

Chovatelství

zahrnuje širokou škálu zvířat, které je občas nutné připnout na vodítko či lonž. Pro sportovní aktivity je třeba používat bezpečné a pohodlné postroje. Zde všude můžete najít upotřebení popruhů ať již syntetických či bavlněných. Třeba právě Vaše vodítko na čtyřnohého miláčka pochází od nás.

Vodítka a obojky

Široká škála typů, barev i designových popruhů je používána pro výrobu obojků a vodítek pro psy, kočky i menší zvířátka. Náhubky a stopovačky se šijí převážně z jednobarevných popruhů různých šíří i materiálů. Výjimečné užitné vlastnosti mají popruhy s vetkanou gumou (protiskluzový efekt) a popruhy s vetkanými reflexními pásky (bezpečnostní efekt).

Postroje pro zvířata

Postroj pro psa je skvělou alternativou k běžně používaným obojkům a je velmi vhodný ke sportování, běhání se psem, při lovu, zkrátka všude tam, kde je důležité zamezit možnému zranění zvířete při zadrhnutí obojku. Speciálním typem postrojů jsou ty pro psí spřežení.

Postroje se z různých typů i barev popruhů vyrábí také pro menší zvířata jako kočky, morčata, ale třeba i papoušky.

Pro bezpečnost při jízdě jsou už běžně používány i bezpečností postroje pro psy do auta.

Kynologické pomůcky

Pro výcvik psů k poslušnosti, obraně i záchraně osob se používají různé pomůcky, jako jsou pešky, rukávy, stopovací vodítka, speciální náhubky a postroje. Často jsou jejich součástí popruhy a lemovky.

Další výrobky pro domácí mazlíčky

Různé druhy popruhů a lemovek se používají na výrobu pelíšků, vaků, tašek pro přenášení zejména menších zvířat, oblečení, pláštěnek, hraček a různých dalších doplňků pro domácí mazlíčky.

Potřeby pro koně

Při chovu koní, ať už na sport nebo na práci, se využívá celá řada popruhů a lemovek ze syntetických i přírodních materiálů např. na lonže, ohlávky, podbřišníky, deky atd.

Potřeby pro hospodářská zvířata

Při chov skotu se využívají hlavně pevné polypropylenové popruhy pro ohlávky, krční řemeny, fixační popruhy apod..

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info