zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Zahradnictví

Zahradnictví

vyžaduje zručnost a trpělivost při péči o výsadbu stromků a sadbu nových sazenic, ať již doma na zahrádce nebo průmyslově ve velkém. Ze zajímavosti si někdy u cest všimněte, čím jsou přichyceny mladé stromky k dřevěným oporám.

Vázání stromků

K vázání stromků se používají levné polypropylenové popruhy v šířích 20, 25 nebo 30 mm, ale také i popruhy bavlněné.

Knoty do truhlíků

Jako knoty do samozavlažovacích truhlíků jsou využívány jak levné popruhy z polypropylenu, tak i dražší z polyamidu, které vedou vodu lépe. Knoty nabízíme jak v kolech po 50 m, tak i dělené na dohodnutou délku (při větších zakázkách).

Arboristické práce

Arboristé využívají pro svoji práci v korunách stromů speciální arboristické sedací úvazky, které jsou vyrobeny z pevnostních popruhů. Popruhy se používají též ke kotvení stromů v zemi nebo např. k fixaci větví ke kmenům stromů.

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info