zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Brašnářství a obuvnictví

Brašnářství a obuvnictví

Popruhy nacházejí široké využití při šití různých textilních výrobků a obuvi.

Batohy, tašky, ledvinky

Brašnářské popruhy a lemovky jsou používány v mnoha barvách a šířích, a to na zhotovení různých druhů obalů, tašek a batohů.

Obaly na hudební nástroje

Různé typy brašnářských popruhů a lemovky se používají také při šití obalů na hudební nástroje.

Opasky

Na opasky lze využít celou řadu popruhů ze syntetických materiálů, ale i bavlny. Nabídnout můžeme popruhy jednobarevné, s pruhy nebo vzorem, s větší či menší příčnou tuhostí. Opasky z popruhů nachází uplatnění v outdorovém oblečení, ale také jako součást uniformy armádní, policejní, hasičské nebo vězeňské služby.

Obuvnictví

Popruhy lze využít i při výrobě obuvi - jednobarevné i vzorované popruhy se velmi hodí pro výrobu sandálů pro volný čas. U bot se zapínáním na suchý zip se tento zip může našít na popruh. Popruh s vetkaným reflexním páskem může sloužit jako poutko v zadní části boty a přispívá tak ke zvýšení bezpečnosti svého uživatele. Speciální tenké a tuhé popruhy se používají jako poutka na lezečky.

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info