zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti > Kariéra

Kariéra

Aktuálně hledáme pracovníky a pracovnice na tyto pozice:

Pracovník/ce obchodního oddělení

Koho hledáme?

  • ze školy jste si odnesli alespoň maturitní vysvědčení,

  • jste osoba se smyslem pro zodpovědnost a spolehlivost, která má ráda nové výzvy a aktivně se zajímá o to, co se kolem děje,

  • jste komunikativní,

  • máte příjemné vystupování, zvládání obtížných situací pro Vás není problém,

  • zvládáte práci na PC - MS Office, Open Office, e-maily, internet),

  • rádi byste využili znalost angličtiny ke každodenní komunikaci se zahraničními zákazníky (e-mail, telefon či obchodní jednání),

  • máte dobré organizační schopnosti,

  • jste aktivní řidič – sk. B,

  • praxe na obdobné pozici vítána.

Co bude náplní Vaší práce?

  • péče o přidělené tuzemské i zahraniční zákazníky,

  • vyřizování poptávek a objednávek od zákazníků,

  • aktivní vyhledávání nových potencionálních zákazníků,

  • spolupráce s jednotlivými odděleními firmy,

  • přinášení nových inovativních nápadů, či námětů,

  • zastupování kolegů v obchodním týmu, v případě jejich nepřítomnosti,

  • občasné služební cesty k zákazníkům nebo na veletrhy.

Proč zrovna u nás?

  • stanete se součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1842,

  • budete mít příležitost se každý den učit nové věci a rozvíjet se,

  • seznámíte se s inspirujícími firmami z ČR i ze zahraničí,

  • získáte odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí,

  • získáte až 5 týdnů dovolené,

  • získáte příspěvek na závodní stravování v naší firemní jídelně,

  • práce převážně v kanceláři v Tišnově.

Pokud Vás naše pracovní nabídka oslovila, zašlete nám, prosím, Vaše CV (v češtině i v angličtině) na e-mail: brabcova@mouka.cz , případně nás kontaktujte na tel. 549 410 100 (paní Brabcová).
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovor.

Elektrikář silnoproud - údržbář

Náplň práce: elektrické opravy strojů, výměny el. součástek, práce ve výrobě a údržbě

Požadujeme: SOU elektrikář silnoproud nebo SŠ, platná odborná způsobilost dle Vyhlášky č. 50/1978 Sb., pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost, trestní bezúhonnost, opravdový zájem o práci.

Provoz: 1-směnný

Nástup: co nejdříve

V případě zájmu, prosím, zašlete svůj životopis (včetně kontaktu) na personální oddělení (paní Brabcová - brabcova@mouka.cz, tel. 549 410 100). Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.