zde se nacházíte:
Úvod > O společnosti > Kariéra

Kariéra

Aktuálně hledáme pracovníky a pracovnice na tyto pozice:

Pracovník/ce v textilní výrobě

Náplň práce: manuální práce v textilní výrobě, práce je vhodnější pro ženy

Požadujeme: základní vzdělání, zručnost, zodpovědnost, komunikativnost, opravdový zájem o práci, ochotu učit se nové věci.

Podmínkou není praxe v oboru, důležitá je zručnost, proběhne zaučení dle prováděné činnosti.

Provoz: 2-směnný

Nabízíme:

  • stanete se součástí rodinné firmy s tradicí od roku 1842,
  • budete mít příležitost učit se nové věci a rozvíjet se,
  • získáte odpovídající mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí,
  • získáte až 5 týdnů dovolené,
  • získáte příspěvek na závodní stravování v naší firemní jídelně,
  • získáte příspěvek na dopravu.

Nástup: ihned

Pokud Vás naše pracovní nabídka oslovila, zašlete nám svůj životopis. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Kontakt: Bc. Hana Brázdová, mobil: 724 243 502, brazdova@mouka.cz.