zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Automotive

Automotive

Auto – moto je kategorie, ve které najde využití popruhů široké uplatnění jak při každodenní jízdě automobilem, tak při občasné vyjížďce na motocyklu.

Bezpečnostní pásy

Jsou nepostradatelnou součástí výbavy každého auta. Denně zachraňují lidské životy, kvůli tomu musí být popruhy určené k tomuto účelu vyrobeny z kvalitního polyesterového materiálu, který je velmi pevný a má minimální tažnost.

Vybavení interiéru

Popruhy se používají v interiérech vozidel jako např. různá poutka a jiné funkční doplňky, dále mohou sloužit k lemování textilních koberců do aut.

Střešní nosiče

Uvnitř střešního boxu jsou zpravidla popruhy, které slouží k zafixování nákladu během jízdy. Popruhy s přezkou se používají také u některých nosičů kol.

Vozíky a přívěsy

Slouží především pro přepravu lehkého materiálu či věcí. Účel popruhů je udržet zadní či přední bočnici ve vodorovné poloze v případě, že přepravujete materiál delší, než je samotný přívěs. Většinou bývají kombinovány s kovovými sponami pro nastavení potřebné délky.

Helmy

Pevnostní popruhy jsou využity v přilbě jako zábrana proti jejímu sklouznutí či spadnutí z hlavy. I zde jsou na dané popruhy kladeny vysoké nároky.

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info