zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Šňůry

Šňůry

Šňůry vyrábíme jako doplňkový sortiment. Používají se na výrobu chovatelských potřeb (např. vodítek), reklamních předmětů, na balení, na houpačky, provazové žebříky, atd.

Šňůry Vám můžeme nabídnout háčkované (průměr cca. 4-10 mm) nebo pletené (průměr cca. 10-20 mm), a to oba typy s výplní nebo bez výplně. Jako materiál se nejčastěji používá polypropylen, ale můžeme vyrobit šňůry i z polyesteru, polyamidu nebo bavlny. 

Nejvíce žádané šňůry máme skladem. Na zakázku (min. 300 - 500 m) Vám rádi vyrobíme šňůru podle Vašich požadavků, co se týče typu, průměru, materiálu a barvy. V případě zájmu se nás neváhejte obrátit, zpracujeme Vám cenovou nabídku.

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info