zde se nacházíte:
Úvod > Popruhy a lemovky > Lemovky

Lemovky

Lemovky se používají zejména k lemování širokého spektra textilních výrobků, jako jsou batohy, obaly, úvazky, sedačky na paragliding, padáky, boty, oblečení, sportovní sítě, vlajky, deky pro koně, atd. Mohou však sloužit např. i pro výrobu reklamních předmětů (klíčenky s potiskem), jako poutka, k vázání stromků atd.

Lemovky jsou zpravidla velmi tenké a hladké a mají menší pevnost než běžné popruhy.  Vyrábí se často z jemnějších materiálů. Z hlediska tkací vazby (vzhledu) bývají nejčastěji plátnové nebo keprové (tzv. keprovky - nejčastěji s jedním lomením uprostřed - vzhled připomíná stromeček nebo šipku). Ale například tzv. hodinkový popruh má vazbu vícevrstvou spojovanou.  Lemovky je možno vyrábět z různých materiálů, v různých šířích a barvách podle požadavků zákazníka. Mezi základní materiály pro výrobu lemovek patří polypropylen, polyester a polyamid.

Skladem míváme nejžádanější lemovky z polypropylenu, polyesteru i polyamidu v  šířích 20, 25, 30, 40 a 50 mm, nejčastěji v barvě černé. Minimální odběr ze skladu je 1 kolo po 50 nebo 100 m. V sortimentu však máme daleko více druhů lemovek, které je možno vyrobit na zakázku v požadované šíři, popř. barvě. V případě zájmu Vám rádi zašleme vzorky s cenovou nabídkou. Pokud v našem sortimentu nenajdete vhodnou lemovku, můžeme Vám ji rovněž vyvzorovat.

Poptávkový formulář

Pro vaši poptávku prosím volejte na 549 415 783 nebo použijte poptávkový formulář.

*Povinné položky

Uveďte, prosím, účel použití, šíři, barvu, množství, popř. další parametry, které jsou pro Vás důležité - pevnost, tloušťka, materiál, ...

Zde naleznete ##134##obchodní podmínky##134##.

Při zpracování Vašeho požadavku se řídíme nařízením o ##138##ochraně osobních údajů##138##.

Technologie výroby popruhů

Kvalitu považujeme za nejdůležitější hodnotu produktu a podle toho k ní přistupujeme. Komplexnost dodržování kvality v celém rozsahu výrobní i obchodní činnosti zaručuje systém jakosti podle ČSN EN ISO 9001:2016. 

Více info